Bisnesmuotoilutoimisto

Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä oli asiasi sitten tarjouspyyntö tai tiedustelu.

CreaMentors | Jyväskylä

Kilpisenkatu 9
40100 Jyväskylä
+358 400 572 860

CreaMentors | Helsinki

Kalevankatu 3 A
00100 Helsinki
+358 400 711 835

Laskutus

Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina:

Verkkolaskuosoitteemme on 003709833797
Verkkolaskuoperaattorimme on Opus Capita Group Oy
Operaattorin välittäjäntunnus 003710948874

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, voitte lähettää paperiset laskut osoitteeseen:

CreaMentors Oy
PL 99291
00021 Laskutus

The Creamentoooooooooooooooors!

Jari Palonen

Bisnesmuotoilija
Strategia ja konseptit

+358 400 572 860
jari.palonen@creamentors.fi

Liisa Gadd

Bisnesmuotoilija
Myyntikonseptit ja kaupallistaminen

+358 50 463 3311
liisa.gadd@creamentors.fi

Joanna Turunen

Bisnesmuotoilija
Valmennussuunnittelija

+358 50 467 3220
joanna.turunen@creamentors.fi

Saila Bovellan

Bisnesmuotoilija
Promootiot ja tapahtumat
Taloushallinto

+358 400 436 736
saila.bovellan@creamentors.fi

Valtteri Revonkorpi

Bisnesmuotoilija
Digikehitys ja visuaalinen suunnittelu

+358 40 592 3842
valtteri.revonkorpi@creamentors.fi

Maiju Maukonen

Bisnesmuotoilija
Brändi ja kaupallistaminen

+358 50 911 9514
maiju.maukonen@creamentors.fi

Joel Heikelä

Bisnesmuotoilija
Digikehitys ja järjestelmäarkkitehtuuri

+358 41 548 2411
joel.heikela@creamentors.fi

Sari Savolainen

KTT & FT
Bisnesmuotoilija
Liiketalousjohtaminen ja organisaatiokehitys

+358 50 323 0550
sari.savolainen@creamentors.fi

Eveliina Lehtonen

Bisnesmuotoilija
Asiakasyhteydet

+358 50 573 6008
eveliina.lehtonen@creamentors.fi

Sami Kuusisto

Bisnesmuotoilija
Brändikehitys ja konseptit

+358 40 588 6644
sami.kuusisto@creamentors.fi

Saana Corino

Bisnesmuotoilija
Yhteiskuntasuhteet ja yritysvalmennus

+358 400 876 991
saana.corino@creamentors.fi

Jukka Mildh

Bisnesmuotoilija
Viestintä ja asiakaskokemus

+ 358 400 711 835
jukka.mildh@creamentors.fi

Virpi Tarvainen

Bisnesmuotoilija
Viestintä

+358 50 357 2202
virpi.tarvainen@creamentors.fi

Vesa Leppänen

Bisnesmuotoilija
Digitaalinen liiketoiminta ja strategiat

+358 44 281 0368
vesa.leppanen@creamentors.fi

Lasse Riitesuo

Bisnesmuotoilija
Markkinointi ja ilmiöt

+358 40 715 0458
lasse.riitesuo@creamentors.fi

Sanna Pesola

Äitiysvapaalla 6.6.2016 alkaen