Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä, oli asiasi sitten tarjouspyyntö tai tiedustelu.

CreaMentors | Jyväskylä

Kilpisenkatu 9
40100 Jyväskylä
+358 400 572 860

CreaMentors | Helsinki

Kalevankatu 3 A
00100 Helsinki
+358 400 876 991

Saila Bovellan

Promootiot ja taloushallinto

+358 400 436 736
saila.bovellan@creamentors.fi
Lue henkilöesittely

Saana Corino

Koulutusvastaava ja yhteiskuntasuhteet

+358 400 876 991
saana.corino@creamentors.fi
Lue henkilöesittely

Liisa Gadd

Myyntikonseptit ja kaupallistaminen

+358 50 463 3311
liisa.gadd@creamentors.fi
Lue henkilöesittely

Joel Heikelä

Digikehitys ja järjestelmäarkkitehtuuri

+358 41 548 2411
joel.heikela@creamentors.fi
Lue henkilöesittely

Antti Jokipii

Digikehitys ja järjestelmäarkkitehtuuri

+358 40 9616 998
antti.jokipii@creamentors.fi
Lue henkilöesittely

Sami Kuusisto

Brändikehitys ja konseptointi

+358 40 588 6644
sami.kuusisto@creamentors.fi
Lue henkilöesittely

Vesa Leppänen

Digitaalinen liiketoiminta ja strategiat

+358 44 281 0368
vesa.leppanen@creamentors.fi
Lue henkilöesittely

Maiju Maukonen

Brändi ja kaupallistaminen

+358 50 911 9514
maiju.maukonen@creamentors.fi
Lue henkilöesittely

Sanna Pesola

Äitiysvapaalla 6.6.2016 alkaen

Lue henkilöesittely

Valtteri Revonkorpi

Digikehitys ja visuaalinen suunnittelu

+358 40 592 3842
valtteri.revonkorpi@creamentors.fi
Lue henkilöesittely

Sari Savolainen

KTT & FT | Liiketalousjohtaminen ja organisaatiokehitys

+358 50 323 0550
sari.savolainen@creamentors.fi
Lue henkilöesittely

Virpi Tarvainen

Strateginen ja taktinen viestintä

+358 50 357 2202
virpi.tarvainen@creamentors.fi
Lue henkilöesittely

Hulda von Toimistokoira

Työhyvinvointi ja atmosfääri

Lue henkilöesittely

Laskutustiedot

Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina:

Verkkolaskuosoitteemme on 003709833797
Verkkolaskuoperaattorimme on Opus Capita Group Oy 
Operaattorin välittäjäntunnus 003710948874

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, voitte lähettää paperiset laskut osoitteeseen:

CreaMentors Oy 
PL 99291 
00021 Laskutus