CreaMentorsin bisnesmuotoilijat

Saila

Promootiot ja taloushallinto

Saila Bovellan
Promootiot ja taloushallinto
+358 400 436 736
saila.bovellan@creamentors.fi

Saana

Koulutusvastaava ja yhteiskuntasuhteet

Saana Corino
Koulutusvastaava ja yhteiskuntasuhteet
+358 400 876 991
saana.corino@creamentors.fi

Liisa

Myyntikonseptit ja kaupallistaminen

Liisa Gadd
Myyntikonseptit ja kaupallistaminen
+358 50 463 3311
liisa.gadd@creamentors.fi

Tanja

Asiakasyhteydet

Tanja Grönholm
Asiakasyhteydet
+358 50 573 6008
tanja.gronholm@creamentors.fi

Joel

Digikehitys ja järjestelmäarkkitehtuuri

Joel Heikelä
Digikehitys ja järjestelmäarkkitehtuuri
+358 41 548 2411
joel.heikela@creamentors.fi

Sami

Brändikehitys ja konseptointi

Sami Kuusisto
Brändikehitys ja konseptointi
+358 40 588 6644
sami.kuusisto@creamentors.fi

Eveliina

Asiakasyhteydet (äitiyslomalla)

Eveliina Lehtonen
Asiakasyhteydet (äitiyslomalla)

Vesa

Digitaalinen liiketoiminta ja strategiat

Vesa Leppänen
Digitaalinen liiketoiminta ja strategiat
+358 44 281 0368
vesa.leppanen@creamentors.fi

Maiju

Kaupallistaminen ja asiakaskokemus

Maiju Maukonen
Kaupallistaminen ja asiakaskokemus
+358 50 911 9514
maiju.maukonen@creamentors.fi

Jari

Strategia ja konseptit

Jari Palonen
Strategia ja konseptit
+358 400 572 860
jari.palonen@creamentors.fi

Lasse

Markkinointi ja ilmiöt

Lasse Riitesuo
Markkinointi ja ilmiöt
+358 40 715 0458
lasse.riitesuo@creamentors.fi

Sari

KTT & FT | Liiketalousjohtaminen ja organisaatiokehitys

Sari Savolainen
KTT & FT | Liiketalousjohtaminen ja organisaatiokehitys
+358 50 323 0550
sari.savolainen@creamentors.fi

Virpi

Strateginen ja taktinen viestintä

Virpi Tarvainen
Strateginen ja taktinen viestintä
+358 50 357 2202
virpi.tarvainen@creamentors.fi

Joanna

Valmennussuunnittelija

Joanna Turunen
Valmennussuunnittelija
+358 50 467 3220
joanna.turunen@creamentors.fi

Tommi

Brändikehitys ja medioittaminen

Tommi Turunen
Brändikehitys ja medioittaminen
+358 40 769 0604
tommi.turunen@creamentors.fi

Hulda

Työhyvinvointi ja atmosfääri

Hulda von Toimistokoira
Työhyvinvointi ja atmosfääri